Atölye ve Eğitimler

Yaratıcı atölyeler ve zengin eğitimlerle kendi potansiyelini keşfetmenin ve geliştirmenin zamanı geldi! Hayatınıza dokunan, sizi ilgilendiren konularla tanışın ve uzmanlarımızdan öğrenin. Değişim ve dönüşüm için ilk adımı atın. Atölye ve eğitimlerimizde bilgiyle buluşun, deneyimlerinizi zenginleştirin.

Astroloji Atölyeleri ile evrenin sırlarını çözün, kendi Şansınızı Yarat Atölyesi'nde ise hayalinizdeki yaşamı kurun. Şimdi kaydolun, değişim yolculuğunuza adım atın!"

Astrolojiyi Keşfedin: Temel Seviye Eğitimi

Astrolojiye yeni başlayanlar için tasarlanmış bu derslerde, gezegenlerin, burçların ve evlerin temel anlamlarını öğreneceksiniz. Doğum haritasının nasıl çizildiğini anlayacak, gezegenlerin etkilerini ve burçların özelliklerini keşfedecek ve astroloji dilini öğrenerek astrolojik haritaları okuma yeteneğinizi geliştireceksiniz.

KENDİ ŞANSINI YARAT

Hayatınızı değiştirmek ve başarıyı yakalamak için hazır mısınız? Artık şansı kendi ellerinize almanın zamanı geldi! "Kendi Şansını Yarat" adlı mini eğitim programıyla, potansiyelinizi açığa çıkaracak ve istediğiniz hayatı yaratmanız için size rehberlik edecek bir yolculuğa çıkın.

Astrolojiyi Keşfedin: Orta Seviye Eğitimi

Astrolojiye olan ilginizi derinleştirmek isteyenler için tasarlanmış olan bu derslerde, daha karmaşık konulara odaklanacaksınız. Transitler, ilerleyen gezegenler, aspektler ve daha fazlasını öğrenerek astrolojik analizlerinizi derinleştirecek ve doğum haritasının daha karmaşık yönlerini keşfedeceksiniz.