Danışmanlıklarım​

Danışmanlıklarım, bütünsel iyilik için size özel rehberlik sunuyor. Enerji dengeleme, potansiyel keşfi, sağlıklı beslenme ve duygusal denge için birlikte çalışalım. İçsel huzurunuzu bulmak ve yaşamınıza yön vermek için hazır mısınız?

Astroloji

Astroloji, gökyüzündeki gezegenlerin ve yıldızların insan yaşamı üzerindeki etkilerini inceleyen bir ilim ve sanattır. Binlerce yıldır çeşitli kültürlerde kullanılan astroloji, gökyüzündeki pozisyonların ve hareketlerin insan davranışları, kişilik özellikleri, ilişkiler ve olaylar üzerindeki potansiyel etkilerini analiz eder. 

Biorezonans

Biorezonans cihazı; bedenin enerji frekanslarını dengeleyerek sağlığı destekleyen yenilikçi bir yaklaşımdır. Biorezonans, özel bir cihaz aracılığıyla vücudun enerji alanlarını ölçer, dengesizlikleri tespit eder ve frekanslar göndererek kendi kendini iyileştirme kapasitesini aktive eder. Biorezonans ile enerji akışını optimize ederek, bedeninizin sınırsız potansiyelini keşfedin.

BACH Çiçekleri

Bach çiçekleri, doğal çiçek özlerinin kullanılmasıyla duygusal ve zihinsel dengeyi destekleyen bütünsel bir tedavi yöntemidir. İngiliz doktor ve homeopat Dr. Edward Bach tarafından geliştirilen bu yöntem, ruhsal ve duygusal sorunların kökenine inanır ve insanın içsel dengesini sağlayarak fiziksel sağlığı iyileştirmeyi amaçlar. 

Gıda Duyarlılık Testi

Gıda duyarlılık testi, vücudun belirli gıdalara verdiği tepkileri belirlemeye yönelik bir testtir. Bu test, kişinin belirli gıdalara karşı intolerans veya duyarlılık düzeyini belirlemek ve sağlık sorunlarının altında yatan nedenleri anlamak için kullanılır. Gıda intoleransı, sindirim bozuklukları, cilt problemleri, migren, kronik yorgunluk ve genel sağlık sorunları gibi bir dizi semptomun altında yatabilir. 

Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu, bireylerin potansiyellerini gerçekleştirmelerine, hedeflerine ulaşmalarına ve daha tatmin edici bir yaşam sürmelerine yardımcı olan kişisel bir gelişim sürecidir. Koçlar, şterilerin hayatlarında istedikleri değişiklikleri yapmalarına ve en iyi versiyonlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için onlara rehberlik ederler.