Hakkımda

Merhaba! Ben Çiğdem Yılmaz.

Ruh, zihin, beden ve astrolojinin büyülü dünyasına tutkuyla bağlı bir yolculuğun rehberiyim.

Bir Ay Akrep olarak yaşamımın erken dönemlerinden itibaren, insanın iç dünyasının derinliklerine olan büyük merakım, beni bu dört temel alanın kesiştiği noktada, kendimi sürekli geliştirmeye ve araştırmaya itti. 

Profesyonel hayatıma finans sektöründe başlamış olsam da, 2013 yılında biorezonans cihazı ile tanıştım ve sonrasında, içimdeki gerçek çağrıyı dinleyerek, insanın iç dünyası ve evrenin gizemli bağlantılarına yönelik bir yolculuğa çıktım. 

Biorezonans cihazı ile bedenin gizemli dünyasını keşfettim.    Bu ilgi alanım, zamanla zihnin derinliklerine yönelik bir arayışa dönüştü , 2014 yılında psikokinezyoloji, koçluk ve mindfulness pratikleri ile zihinle çalışmaya başladım.

Her
adımda, bireylerin kendilerini daha iyi anlamalarına ve içsel huzurlarını bulmalarına yardımcı olma amacım güçlenerek devam etti.
 

Yolculuğum, 2015 yılında kuantum alanı keşfederek ruhun sonsuzluğu ile çalışmaya başladığım regresyon eğitimiyle yeni bir boyut kazandı. Kendi içsel dengemi ararken, yaşamın temel sorularından biri olanBunları Neden yaşıyoruz?” sorusuna cevap aradım. Bu derin arayış, 2018 yılında Oğuzhan Ceyhan ile tanışmamla bir dönüm noktasına ulaştı. Karma astroloji eğitimi alarak, yaşamımız üzerindeki evrensel ritimlerin ve yıldızların dansının bize nasıl rehberlik ettiğini öğrenmeye başladım. Bu eğitim, kişisel gelişim yolculuğumda bana yeni bir perspektif kazandırdı ve şimdi bu bilgeliği sizlerle de paylaşıyorum. 

Bu yolculukta kazandığım bilgi ve tecrübeleri, daha sağlıklı, dengeli ve bilinçli bir yaşam arayışı içinde olan herkesle paylaşmak benim için bir tutku haline geldi.

Eğitimlerim, bedeninizin, zihninizin ve ruhunuzun entegrasyonu yolunda rehberlik etme arzumdan doğdu. Burada, kendi deneyimlerimden yola çıkarak, her birinizin yaşamının farklı evrelerinde karşılaştığı zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacak araçlar ve bilgiler sunuyorum. Amacım, her bir ziyaretçimin kendi içsel gücünü keşfetmesine, dengeli ve bilinçli bir yaşam sürdürmesine ve kendi kaderinin ustası olmasına yardımcı olmaktır.

Kendini Keşfet, Dönüş, Parılda:
Sınırsız Potansiyeline Yolculuk!

Hayatım boyunca öğrendiğim en değerli ders, gerçek mutluluğun ve huzurun, kendimizi tanımak, sevmek ve kabul etmekten geçtiğidir. Bu site, kendi benliğinizi keşfetmeye, geliştirmeye ve dönüştürmeye hazır olan herkese açık bir davettir. Bedeninizin, zihninizin ve ruhunuzun sınırsız potansiyelini keşfetmeye ve astrolojinin rehberliğinde kendinize yeni bir yol çizmeye davetlisiniz.